Opublikowany w Bez kategorii

The Ninjago Movie – zwiastun

Widzowie filmu The Batman Movie, mogli zobaczyć polski zwiastun filmu The Ninjago Movie – wraz z piątą częścią Piratów z Karaibów, filmem dla którego warto było czekać na 2017 rok. Uwaga – film nie jest częścią serialu! Stanowi on pewnego rodzaju odrębność i robią go inni ludzie, tak więc być może ukażą nam świat Ninjago z nieco innej strony.

Spekulacje niektórych fanów wyszły, aż za daleko. Czy Lloyd z tego filmu to Lloyd z Lego Przygody? Zaczęły się porównania do różnych uniwersów z Marvel/DC co nie jest dobrym punktem odniesienia, gdyż tam te światy się czasami spotykają. No i jest też Lego Dimensions. Gdyby było tak jak, niektórzy udziwniają to mogło by się tam spotkać dwóch Lloydów! Jest to jedna i ta sama postać, tylko film jest po prostu odrębny.

Gdzie dzieje się akcja, gdyby to porównać do serii TV? Myślę, że odpowiada trzeciemu sezonowi – Lloyd dorasta i stara się walczyć ze swoim ojcem. Sam film może posiadać niezłe wątki i motywy związane z tą walką i cicho mam nadzieję, że znaczenie Lloyda w filmie będzie takie jak było za czasów trzeciego sezonu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s