Opublikowany w Bez kategorii

ToyFair – dane o Ninjago 2/2017

Już od poprzedniego roku było wiadomo, że Ninjago na drugie półrocze 2017 będzie dotyczyły filmu kinowego tej serii. Jakiś czas temu, odbyły się Toy Fair, gdzie to szczęśliwcy mogli zobaczyć przedpremierowo jak będą wyglądać nowe zestawy. Najbardziej się wyróżnił opis zestawów Ninjago. Opis był niestety po angielsku więc przetłumaczyłem go. Oto on:

Pierwszymi zestawami rzutu tej jesieni, były LEGO Ninjago Movie, ukazane na wystawie Toy Fair i były niesamowite. Niestety, nie wolno było robić żadnych zdjęć. Jeszcze gorzej, że spodziewaliśmy się więcej informacji o zestawach, gdyż takie zestawy są prawie zawsze robiona wcześniej, ale nie mieliśmy takiego szczęścia. To co mam zamiar zrobić, to odpowiedzieć na niektóre z najczęstszych pytań, które otrzymałem na mediach społecznościowych w ciągu ostatnich kilku dni i przejść przez zwiastun filmu, by poinformować, co w zwiastunie widziałem jako zestaw, a czego nie.

Wiele osób chce wiedzieć o minifigach. Kai, Jay, Cole, Zane, Lloyd i Nya były tam, a oni odpowiadają wyglądają bardzo dobrze. Garmadon i Wu również byli obecani, ale nie przypominam sobie Koko (ale mogli ją po prostu pominąć). Kilka zestawów mają wystraszonych obywateli, którzy potrzebują ratunku. Większość z tych złych miała klimat marynarski. Było kilka – byli prości żeglarze, a i inni, który że wyglądali jakby byli kontrolowani przez morskie stworzenia? Kostium rekina z Minifigures 15 został ponownie wykorzystany, a potem były co najmniej dwa nowe nakrycia głowy, który przypominają mi głowy obcych z Alien Conquest, ale jeden wyglądał jak głowa rozdymki, a drugi jak pospolitej ryby.

Teraz, czas przejść przez ten zwiastun, dam wskazówki czasowe gdzie szukać rzeczy, o których mówię. Więc czytajcie i oglądajcie na raz! Latające statki z 00:22 dostaną zestaw, a wyglądają jak wielka płaszczka. Smoka Żywiołu Energii, zaobserwowałem około 0:34 i ma zestaw, ale jest skalowana nieco w dół. Jest wiele zieleni i piasku. Pamiętam dokładnie dwa nowe elementy używane jako części głowy smoka. Można zobaczyć ludzi-rekinów i kilka innych wymienionych przeze mnie powyżej w 0:36. Najpierw zobaczmy resztę pojazdów Ninjago zaczynając od około 0:40. Mech Kaia to zestaw i jest super. Jest bardzo duży, ale wciąż wydaje się nieco zmniejszony. Nie było pokazane jednokołowego mecha Colea. Czworonożnych mech, pilotowany przez Zanea, to też zestaw. Mógłbym pamiętając źle, ale wydaje mi się, że jeden zestaw był czarny i pilotowany przez Colea. Jeśli mam rację, moje przypuszczenie byłoby, że wszystko się zmieniło w filmie lub w zestawach po pierwszych projektów modeli zostały zbudowaniu, a mam nadzieję, że zostaną one uzgadniane przez czas przed jesienią. Statek pływający w tle jest kierowany przez Jaya i z tego co mogę powiedzieć, wygląda całkiem podobnie do filmowej wersji. Ku rozczarowaniu wielu, pierwszy rekin wyraźnie widoczny około 0:47 nie będzie w zestawach, ale zawsze późniejsze rzuty mogą go dać. Nie pamiętam, innych mniejszych statków (1:04). Na 1:28 widać Perłę Przeznaczenia, jako zestaw i powiem, że jest ogromna oraz niesamowita. Prawdopodobnie największa i najlepsza wersja tego statku jaką dostaliśmy do tej pory. Jest też czołg/gąsienicowy pojazd, który myślę, że był w tle wcześniej, ale jest najlepiej widoczny na 2:11 – nie pamiętam jego wersji z zestawu. Ponadto, nie ma gigantycznego hangaru ani rozkładanego mecha Kaya.

Poza tym, co widziałem w zwiastunie, były też bezpojazdowe zestawy. Były na dalszym planie, a ja pamiętam jeden, wyróżniony, dotyczący Senseia Wu. Ogólnie wszystkie projekty były dobrze zrobione i prawdopodobnie będę to jedne z najlepszych zestawów Ninjago jakie były do tej pory. Cieszę się, że wszyscy je zobaczą, gdy zdjęcia zostaną wreszcie ukazane.

Myślę, że każdy, kto był na imprezie w sobotę rano był podekscytowany, gdy zobaczył zestawy oparta na filmie LEGO Ninjago i rozczarowany, kiedy nie mogliśmy robić zdjęć. Każdy rozmawiałem, nawet ludzie, którzy nigdy nie byli fanami Ninjago, powiedzieli, że wyglądają świetnie. W połączeniu z zestawami już wydanymi mamy solidny rok. Daj nam znać, co myślisz w Talkbacku i przejć do głosowania, co chcesz zobaczyć następne! (wyzerujemy sondę ponownie, więc jeśli głosowaliście za Ninjago teraz można głosować na coś innego). I nie zapomnij sprawdzić wszystkich reportaży o Toy Fair 2017 na stronei głównej BZPower!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s