Opublikowany w Bez kategorii

Karty Pokemon wracają do Polski!

Pokemon: TCG to jedna z najbardziej znanych karcianek na świecie. Niestety, w Polsce nie cieszy się zbyt oficjalną popularnością. Kiedyś za czasów lat 90-tych był dostępne, a lata później wraz z Polską premierą serii Diament & Perła weszły jeszcze raz na rynek, tyle że po polsku. Nie odniosły jednak sukcesu i przez dłuższy czas karty Pokemon były dostępne tylko poprzez sklep isa.pl.

A tu nagle znowu pojawiły się w naszych sklepach! Od 18 maja pojawią się w sieci Tesco! Nie wiem czy ma to coś wspólnego z Pokemon GO, bo gdyby tak było wydali by tą serię w wakacje 2016. Polska reklama Sun & Moon a teraz to. Może Nintendo w końcu odbije Polskę?

[Obrazek: bIXiB6H.jpg]

– 1x Booster – 16.99 zł
– Blister: 3x Booster + karta Promo + Coin Flip – 39.99 zł * NAJLEPSZA CENA
– Talia 60 kart – 49.99 zł
– Zestaw Kolekcjonerski – 79.99 zł

Dodatkowo w każdym opakowaniu znajdziecie kartę z kodem odblokowującym booster lub talię w grze Pokemon Trading Card Game Online.  Nie ma jednak  o tej grze dobrej opinii. Fatalnie zamerykanizowana – zamiast postaci rodem z anime awatary przypominały zachodnie kreskówki. A gdy awatar początkowy (przed zmienieniem wyglądu) przybrał postać murzyna to od razu strzeliłem focha. Nie że jestem rasistą, ale chociaż kolor skóry powinni dać ustalić już na początku.

Ale karcianka to łakomy kąsek!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s