Opublikowany w Bez kategorii

Nadzieja dla Lego: Universe

Lego Universe – gra która miała swój czas, jednak miała zdecydowanie wady jak np. brak porozumiewania się na chacie po polsku, częsty ekran wczytywania, liniowe lokacje i dziwna cena. Jednak, dziś nawet warto się z nią zapoznać, bo zawiera trochę ciekawych rzeczy. Przeciwnicy ruszają żeby zniszczyć radość tworzenia (a pseudofani gadają, że TLG niszczy wyobraźnię, a jednak fabułą dają znak „nie”. I co wy na to? hę? i są powiązani z fioletowymi kryształami, których jeszcze nie uświadczyliśmy w zestawach. Łączy ona różne klimaty, w tym Castle czy a ala Agents, a główny bohater (ten na okładce) wyraźnie inspirował projektantów Nexo Knights (ten miecz!). Ciekawostką jest także występ Ninjago – pojawia się tuta nowy Żywioł – Wyobraźnia! Materializowanie tworów, budowanie konstrukcji z obiektów, strzelanie promieniami wyobraźni itd.


Gra została niestety zamknięta, a jak ktoś podchodzi do tematów nerdowsko i chce się zagłębić to nie ma teraz szans – przegapił.

Znalazłem ostatnio pewną ciekawą stronę: http://luniserver.com/

Nie ma bata, trzeba spróbować zainstalować ten serwer! Skoro dali radę z tym, to może podobny los czego Minifigures Online?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s