Opublikowany w Bez kategorii

Rayman Adventures – aktualizacja

Seria Rayman to kultowe platwormówki. Rayman z 1996 został przyjęty bardzo ciepły, Rayman 2: The Great Escape z 1999 dostał się (podobnie jak Lego Star Wars: The Complete Saga) do TOP 10 najlepszych gier świata, Rayman 3: Hoodlom Havoc z 2003 jest przez niektórych uważany za najlepszą czść sagi, Rayman Origins z 2011 dostał bardzo dobre recenzje, podobnie jak Rayman Legends z 2013.

https://i.ytimg.com/vi/pRjXVjmb9nw/maxresdefault.jpg

Ponadto mamy masę gier pobocznych, rozszerzenia, remakey czy spin-offy. Najnowszą grą, która nie jest remakem/portem jest Rayman Adventures na Androida/iOS. Co ciekawe – gra trzyma się żywo na rynku, aż 2 lata, a to ze względu na to że dostaje regularne aktualizacje dodające nowe poziomy, światy czy postacie.

Fabuła gry skupia się n ratowaniujaj  Incrediballi z rąk antagonistów, które wyrwały je z korzeni Świętego Drzewa i zwiali.  Każdy nowy Incrediball wykluty lub zdobyty to większe Święte Drzewo i tym bliżej nieba. Obecnie pozbierałem już wszystkie Incrediballe oprócz eventowych, które można zdobyć tylko kupując Złote Szczęśliwe Losy za Klejnoty. Ponieważ zbieram Kleinoty na coś innego, nie mam póki co jak ulepszać drzewa.

Podobny obraz

 

Ale od czego są aktualizacje! Ta jest właśnie dla takich jak ja – dla tych co pozbierali wszystkie normalne i czekają na nowe, aby pnąć się dalej.

Plik:600px-Rayman Adventures Icon Latin.jpg600px-Rayman Adventures Icon Latin.jpg

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s