Opublikowany w Bez kategorii

Dużo nowości ze Star Wars!

Większość tych danych była już obecna na moim blogu, lecz tym razem pokaże je (oprócz jednej – ta jest świeża) szczegółowiej.

Tak! Będzie nowy sezon Freemakers! Już krótko po premierze pierwszego, chodziły plotki o kontynuacji a teraz jesteśmy już pewni! Uwaga SPOILER! Imperium wyśle po Rowena nowego Inkwizytora! Sam protagonista dostanie nowe wdzianko, Inkwizytor własny statek, pojawi się nawet Imperator oraz Probot z jednego z foilpacków.

Obrazek

Rowen to ciekawa postać. Taki np. Ezra został zauważony pod względem potencjału, ale Rowen przez cały czas szkolił się pod wodzą ukrytej Agentki Sithów, która choć uczyła go Jasnej Strony (żeby się nie zdemaskować) nie była prawdziwym guru… Po jej zdemaskowaniu musiał szkolić się sam mimo tak młodego wieku! Jego  dawny droid bojowy służący w  ich domu (o bardzo „ludzkim” charakterze, jakby co) odpalał bolesne wspomnienia o swoich „śmierciach” z rąk Jedi dzięki czemu Rowan uczył się naśladując ich style. Dopiero pod koniec zauważył go Luke. Może był wśród uczniów w Nowym Zakonie Jedi, kto wie?

Ale do rzeczy! Mówimy nie o pierwszym, a o drugim sezonie.

 

Obrazek

Mówiłem o wielkim must-have z Łowcami Nagród. Właśnie opublikowano pełne zdjęcia! Czterech i to jakich! Np. taki Bossk był dostępny chyba tylko w zestawie Niszczyciel Executor wiec chodził po rybku wtórnym za grubą kasę i był porządany przez wielu. Teraz jest szansa! Jakby ktoś myślał, że przez to już nie będzie on tak cenny to się myli! Np. Allemov prowadzący kanał You TubeMorze Studów, myślał, że po premierze zestawu Banana Balance, wartość elementu banana spadnie. A tak się nie stało! A to dopiero gadanina o jednym z czterech gostków!

 

Obrazek

Na sam koniec – promocyjna figurka z podstawką. Z tego co widzę, można takie łączyć i zrobić pewnego rodzaju wystawę.

Obrazek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s