Opublikowany w Bez kategorii

Promocyjny cosiek Nexo Knights i nowy rzut w pełnej krasie!

Fotki 4 już rzutu, chodziły po necie przez dłuższy czas. Dopiero teraz mamy je w wyraźnej formie.

Zanim zacznę, przyjrzyjmy się promocyjnemu cośkowi. Pamiętacie takie, otwierane pudełka z minifigiem z The Batman Movie? To jest coś podobnego.

 

Obrazek

Umieszczenie Zakazanej Mocy na głowie. Dobry pomysł! Jeśli ten stwór, fabularnie aktywuje ją w ten sposób to ciekawie. Clay dostaje latadełko, sprawie wpasowane w jego zbroję, dostajemy nowego, fioletowego gostka a do tego mamy stwora z długim włosami i dłuższym piorunem!

Obrazek

Grimrock już nie jest unikalny – szkoda… Pojazd przypomina Power Miners.

Obrazek

Nowe stwory wypadają świetnie! Szczególnie ten z hełmem z rogami. Nowy, zielony hełm Aaronbota idzie u mnie na plus., ze względu na sentyment – kojarzy mi się zbroja jedno gostka ze Knights & Kingdom II.

Obrazek

Mówiłem już kiedyś -fajna nazwa, stwór mniej. Ale są i plusy – dwie Zakazane Moce, nietypowy rycerz oraz stwór (w Księdze Monstroxa mówią, że to generał), aż prosi się o nazwę Absolute Demon – ale te stwory demonami nie są. Skąd ta myśl? Na pierwszych zdjęciach, przypominał mi Mard Geera w formie demona z mangi Fairy Tail. Ale to juz taka osobista wspomina…

Obrazek

No i finał – zamek, mech Merloka 2.0, królowa w nietypowej wersji, przeciwwaga dla Lavalandu, nowe stwory i świnia… jako zwierzątko Lancea. KURCZĘ, NIE PO TO TLG STARA SIĘ ZWIĘKSZYĆ SPÓJNOŚĆ POMIĘDZY SERIALEM A ZESTAWAMI, ABY POTEM DOSTAWAĆ BATY!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s